S786 , 195 m2 , floor

S786 , 195 m2 , floor

S786 , 195 m2 , floor

S786 , 195 m2 , floor

S786 , 195 m2 , floor

S786 - villa for sale in the castle Oljan

 • € 158 000
 • € 810 /m2
Vlore
For Sale
Vlore
 • € 158 000
 • € 810 /m2

Overview

Property ID: S786
 • Villa
 • Property Type
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathroom
 • 0
 • Garage
 • 195
 • m2
 • 2006
 • Year Built

Description

vila ka nje ndertim prej dy katesh kati i pare eshte i pa mobiluar dhe eshte i perbere nga dy dhoma gjumi dhe nje tualet

kati i dyte eshte i perbere nga dy dhoma gjumi nje tualet nje livingroom nje guzhine gatimi dhe tualet  . ka nje ballkon te madh me pamje fantasike te detit dhe qytetit 

eshte pajisur me certifikate pronesie . trualli eshte total  1000m2 nga keto 250m2 me certifikate  . kati i pare eshte 81m2 kati i dyte 114m2 .

oborri dhe trualli rreth shtepise ka nje pemtari te shume llojshme  . objekti eshte vetem 5 minuta ecje nga deti  dhe vetem 15 min nga lungomarja 

nje mundesi shume e mire investimi per nje rezidence afatgjate  por dhe nje mundesi shum e mire biznesi pasi zona eshte shume e frekuentuar nga turizmi 

villa for sale in the castle. villa has a two-storey building the first floor is unfurnished and consists of two bedrooms and a toilet The second floor consists of two bedrooms, a toilet, a living room, a kitchen and a toilet. has a large balcony with fantastic sea and city views is provided with a certificate of ownership. the land is a total of 1000m2 of these 250m2 with certificates. the first floor is 81m2 the second floor 114m2. the yard and the land around the house has a very diverse orchard. the facility is only 5 minutes walk from the sea and only 15 min from the lungomarja a very good investment opportunity for a long-term residence but also a very good business opportunity as the area is very frequented by tourism
 • City Vlore
 • State/county Rapi

Details

Updated on January 20, 2023 at 13:21 pm
 • Property ID:S786
 • Price: € 158 000
 • Property Size:195 m2
 • Bedrooms:
 • Bathroom:2
 • Garage:0
 • Year Built:2006
 • Property Type:Villa
 • Property Status:For sale

Features

 • Furniture

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property