S1427, 80 m2, 1 floor

S1427, 80 m2, 1 floor

S1427, 80 m2, 1 floor

S1427, 80 m2, 1 floor

S1427, 80 m2, 1 floor

1+1 Apartment for sale!

 • € 80 000
 • € 1 000 /m2
Vlore
For Sale
Vlore
 • € 80 000
 • € 1 000 /m2

Overview

Property ID: S1427
 • Apartments
 • Property Type
 • 1
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 0
 • Garage
 • 80
 • m2
 • 2025
 • Year Built

Description

Shitet apartament 1+1!

Apartamenti ndodhet ne nje koder mbi promonaden LungoMare.

Ky vend ofron pamje të mahnitshme panormaike dhe një vendndodhje perfekte për pushime, vetëm 3 minuta me makinë nga LungoMare dhe plazhet e mrekullueshme të Vlorës.

Pozicionohet ne katin e pare te nje pallati 4 katesh, me nje siperfaqe totale 80m2.

Apartamenti do të dorëzohet dhe përfundon në vitin 2025.

Një opsion shumë i mirë për pushime apo biznese!

 • City Vlore
 • State/county UJI I FTOHTE

Details

Updated on May 10, 2024 at 22:21 pm
 • Property ID:S1427
 • Price: € 80 000
 • Property Size:80 m2
 • Bedrooms:1
 • Bathroom:1
 • Garage:0
 • Year Built:2025
 • Property Type:Apartments
 • Property Status:For sale

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Similar Listings